Driftneme si s Davidem

Jako druhý rozhovor vám přinášíme rozhovor s Davidem Hadrovským, který na sebe prásknul jak často trénuje a co očekává od své první Rally.

Rozhovor:

Davide jaký stroj budeš sedlat letos na závodech?

„Jelikož jsem začínal na stroji Yamaha Raptor 700 tak v tom budu pokračovat Nějak jsme s ním už za těch 7 let srostl a nekupuji si nic jiného,  tak že pro mě je Raptor jasnou volbou.”

Chystáš se do Drmoulu na první Cross Country?

„Rád bych letošní sezonu zahajil v Drmoulu, tak doufám že mi to dovolí moje zaměstnání. Ale udělám pro to všechno :) Rád bych odjel celou sérii Cross country 2016.”

Restaurace/závodění dá se to propojit?

„Tak to navazujeme na předchozí otázku. Musím říct že je to trochu složitější. Závody se jedou převážně o víkendu  a v letní sezoně. A to je nejvíc svateb a akcí v restauraci o kterou se člověk musí starat, aby to všechno fungovalo... Naštěstí mám skvělej personál  kterej mi jde na ruku v době závodů...”

Ty chodíš trénovat s trenérem, přiblížíš nám jak často makáš?

„Loni jsem se dokopal k trénování s fitnes trenérem. Chodim dvakrát až třikrát týdně. Teď jsem měl přez měsíc výpadek kůli operaci kolene, ale už zase začínám makat. Jelikož jsme v začátcích tak se trenér zaměřil na zpevňováni celého těla, posílení rukou ... letos začneme i nohy, když to koleno dovoli :)”

Letos pojedeš i svou první Rally, máš z toho obavy?

„Nevím jestli obavy, ted spíš převažuje nadšení a euforie, že mám možnost zkusit si zajet něco jiného než závody na trati. Když se řekne rally  tak si každý představí závodní auta, ale tohle bude hodně jiné a já musím říct že je to pro mne velká výzva.. Snad nepřijdou obavy s blížícím se startem.”