Motosalon 2017 - Motocykl 2017:

Motosalon 2017:

Letošní Motosalon v PVA Expo Praha opět překonal své dosavadní rekordy, dle prvních odhadů výstaviště přivítalo od čtvrtka do neděle 57 000 návštěvníků. Návštěvníci se tak mohli těšit na 132 vystavovatelů s 271 značkami a to na ploše 16 600 m2.

Od čtvrtka do neděle probíhaly na hlavním podiu živé besedy o Rally závodech, kde jsem vám kromě Rally představila i část nášeho týmu - hlavního mechanika Venca Stotřináct, hlavního fotografa Tomáš, ale také mladé závodnice Nela Caisová, Sharon Gruberová. Nej návštěvnost jsme na naší besedě zaznamenali bezesporu v sobotu, kdy se v prostorách výstaviště pohybovalo na 25 000 návštěvníků.  Tomáš Prachař každý den moderoval besedu, která všechny zúčastněné vtáhla na hodinu a je pravda, že jsme si jí šli poslechnout všichni minimálně dvakrát, byla to bomba!

Moc bych chtěla poděkovat všem kteří nás přišli podpořit na besedu, ale i do naší expozice, nikdy bych si neuměla představit, že nás navštíví tolik fanoušků. Je mi ctí, že mohu být součástí moto světa a budu se snažit pro vás vyjet ty nejlepší výsledky v sezoně.

No a pro úplnou představu se na Motosalon akreditovalo 234 novinářů.

Motocykl 2017:

Motocykl 2017 v Holešovicích přivítal 28 000 návštěvníků a náš stánek se tak zařadil mezi nej stánky výstavy a o tom vypovídá i to, že jste si na stánku mohli prohlédnout naše zázemí, náš závodní karavan pro letošní sezonu a hlavně Vencu 113 i se závodní novinkou Stels.

Mediání výstupy z výstav:

Sociální sítě: Ollie Racing Team, Olga Roučková, Teri KTM, Venca 113? Mogul, Dobře hustý, Big Shock, Motosalon, Motocykl, Lazer, Fit Pro....

Instagram: Ollie Roučková, Motosalon, Motocykl...

NOVA - Snídaně s Novou: youtu.be/wPupNzF9GF8

 

ČMN