Terka válčila ve Mšeně

O Mšeně je známo, že je to krásné enduro a tak jsem se přihlásila:

 

  • Čekala nás trať o délce asi 60km, holky jely 2 kola. Člověk si řekně "jen 2kola" ale každý kdo to dojel byl rád. Odstartovala jsem s nadšením a těšila jsem se, první půl kolo se mi to velmi líbilo, rychlé přejezdy ale také hluboké louže a kdo má krátké nohy a malou rychlost tak tam zůstane. A to byl i můj případ. No nevadí, jelo se dál. Za cross testem následoval přejezd na enduro test, byla jsem na tom poměrně s čase špatně takže jsem ani nezastovala se napít a pokračovala dál.

 

Druhá polovina tratě byla o dost náročnějsí

Kamenitý kaňon do nekonečna stoupající si na mě vybral svou daň a moje sílý došly. Kousek od příjezdu do cíle kde začínalo druhé kolo jsem na přejezdu nechtěně zůstala v bažině a  něšla mi vytáhnout motorka a to byl pro mě konec, víc vyčerpaná jsem snad nikdy nebyla a kdyby nebylo pomoci od kluků z mistráku Patrika Markvarta a Jakuba Šefra, kteří zastavili a vytáhly mi stroj, tak tam asi do teď hledám houby.

 

  • Druhý den jsem tolik nadšení neměla ale odstartovala jsem. Trať už byla poměrně rozbitá a hodně prašná. v neděli následovali dva pády, kdy to odnesl zadní blatní. ze závodu jsem odstoupila, sily po prvním dni byly ta tam a než zničit motorku v závodě který jsem brala na zkušenou nemělo cenu.

 

Výsledek není valný ale pro mě je to směr, kterým se chci vydat, zvýšit svoji fyzickou přípravu a orientovat se víc na enduro, které i přes neúspěch mi sedlo víc než CC...