Terka válela v Kunčících nad Labem

Terka -

"  Zhruba tři dny před závody neustále pršelo což poměrně ztížilo trať. Původně jsem měla startovat ve 14h ale poté se mi podařilo se přehodit do E3 na start od 11h, což se později ukázalo jako rozumné protože lehce pršelo a trať byla nepolíbená a nebyla rozbitá.

Od zmíněných 14h se spustila prútřž mračen a mistráci to měly od dost těžší. Okruh měřil cca 10km a vedl jak přes louky tak samožřejmě lesem kde se náramně odahlovali kořeny které ve spojení s blátem klouzaly jak led. Jelo se 120min.

Moje úmístění není nějak zajímavé ale tento druh závodu byl můj první a vyrazila jsem na ně spíše sbírat zkušenosti a že jich za tu "krátkou" dobu bylo. Důležité je, že jsem dojela i s motorkou v pořádku. Atmosféra byla báječná, všude spousty fanoušku a nadšenců pro tento sport.

V mém plánu je se více zúčastňovat těchto závodů, protože organizace a jištění bylo luxusní."